Szkolenie dla pracowników

Mając na uwadze nieustające zainteresowanie tematyką ochrony danych osobowych oraz pytania jakie zadają Administratorzy Danych, przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie dla pracowników przetwarzających dane osobowe. Szkolenie to zapewnia nabycie wiedzy potrzebnej do jak najlepszego wypełnienia zadań i obowiązków, jakie RODO nakłada na każdą osobę, której praca związana jest z danymi osobowymi.

Pracując dla Państwa od wielu lat, nasz zespół składający się z audytorów oraz specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych, postanowił przeprowadzić analizę obowiązków oraz standardów, jakie powinny być realizowane przez pracowników w podmiotach oraz instytucjach, które przetwarzają dane osobowe, dzięki czemu proponowana pozycja szkolenia zawiera treści, które mają odzwierciedlenie w codziennej pracy.

Przy naszej pomocy pracownicy związani z przetwarzaniem danych dowiedzą się, jak odpowiednio: wypełnić zadania dotyczące zasad przetwarzania danych zwykłych oraz szczególnych, ustalić procedury pobierania danych osobowych, spełnić obowiązek informacyjny oraz jak dopełnić wszelkich innych działań podejmowanych na danych osobowych, np. w sytuacji wystąpienia naruszenia norm ochrony danych.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymują Państwo gwarancję odpowiedniego przygotowania się do wypełnienia zadań, będących fundamentem bezpiecznej działalności podmiotu w zakresie ochrony danych.

Oferujemy :

  • Profesjonalne szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
  • Omówienie wybranych przepisów prawa,
  • Możliwość przejścia szkolenia w dowolnym dla was terminie
  • Każda osoba, która pozytywnie przejdzie test otrzyma, certyfikat imienny.
Minęły 2 godziny od ostatniej rejestracji Ilość dodanych szkoleń:
0
Ilość użytkowników:
0
www.grupaformat.pl